Bize Ulaşın

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Yaşama Tutunan Patiler

Derneğimiz, 2019 yılında kurulmuştur. Dernek kurucu başkanımız Buket Özgünlü, 2017 yılından beri sokaklarda sürdürdüğü sokak hayvanları mücadelesini dernekleştirerek, daha çok cana yetebilmek için faaliyete geçirmiştir.

Dernek olarak önceliğimiz; sokakta yaşamanı sürdüremeyen canlara sahip çıkmaktır. Bu sebeple, derneğimize ait 2020 yılında 20.000 m2 alan üzerine Yaşa Pati yaşam alanını inşa ederek, sokakta yaşamayı bilmeyen canlara (engelli, travma atlatmış vb.) yaşam alanımızda yer vermekteyiz. Bunun yanı sıra sokakta olan canlarımıza belirlediğimiz bölgeler dahilinde besleme faaliyeti yaparak, kısırlaştırma ve tedavilerini yaptırmaktayız.

Sizler de bize bu mücadelemizde destek olmak isterseniz, mama bağışı, koruyucu aile ve banka hesaplarımıza bağış yaparak yükümüze ortak olabilirsiniz. Faaliyetlerimizi web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Canlarımıza

Nasıl yardımcı Olabilirsiniz?

Sokakta yaşamayı bilmeyen veya zarar görmüş canlara destek veriyoruz. Sizlerde onların beslenme, kurtarılma, tedavi, kısırlaştırma işlemleri için destek verin.

Mama Yardımı

Derneğimizin düzenli olarak yaptığı beslemelere siz de katkıda bulunabilirsiniz. Yapacağınız mama desteğiyle hayatlarına dokunun!
Mama desteği için tıklayın.

Koruyucu Aile

Koruyucu aile olarak bir cana düzenli yardımda bulunabilirsiniz. 100’ün üzerindeki ailemize siz de katılın!

Özel Gün Bağışı

Olmasa da olur dediğiniz hediyeler yerine bir canın yaşamasına yardım edebilirsiniz. Derneğimiz sevimli ve çok anlamlı sertifikasını adınıza göndersin.

Bağış Desteği

Anlık olarak kurtarılmayı bekleyen sokaktaki canalrımıza veteriner, aşılama, kışırlaştırma vb. için destekte bulunabilirsiniz.